Zapraszamy na spotkanie Stypendystów Fundacji Imienia Arcybiskupa Jerzego Ablewicza, które odbędzie się 20 czerwca w Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie.
Rozpoczniemy je Mszą św. w kościele parafialnym o godz. 10.00.
Bardzo prosimy o zaangażowanie w liturgię, ministrantów, lektorów i ceremoniarzy proszę zabranie alb lub komży. Zapraszamy też chętnych do włączenia się w liturgię przez czytania i śpiew.
Zapraszam także tych, którzy w tym roku zakończyli udział w Fundacji i przystąpili do egzaminu maturalnego.
Do zobaczenia w Zabawie